محب پلیمر قم | درباره ما
93
page,page-id-93,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
IMG-20151017-WA0004

تاریخچه فعالیت:

  شرکت محب پلیمر قم عملیات عمرانی خود را در ابتدای سال 1386 آغاز نمود و در زمستان سال 1389 به بهره‌برداری رسید . ظرفیت اسمی کارخانه 24000 تن در سال بوده و محصول اصلی آن GPPS ( پلی استایرن معمولی ) با گریدهای مختلف است که بنا بر درخواست مشتریان قابل تغییر می‌باشد .

  لازم به ذکر است که این شرکت قابلیت تولید محصولات هم‌خوانواده‌ی استایرن نظیر SAN و …را نیز دارا می‌باشد .

  این شرکت برای اولین باردرایران در زمینه‌ی محصولات پتروشیمی و پلیمری از دانش‌فنی کاملا‌ً ایرانی بهره برده است و 90% ازتجهیزات ودستگاه‌ها را نیزدرداخل ایران ساخته ومورد استفاده قرارگرفته است .

  GPPS کاربردهای فراوانی در زمینه‌های گوناگون از قبیل لوازم خانگی نظیریخچال ، ظروف‌برقی‌آشپزخانه و … ; درصنایع خودروسازی نظیر چراغ‌های خطرو… ; ظروف یکبارمصرف‌کریستالی ، ظروف تزریقی کریستالی و … دارد .

تحقیق و توسعه

  • پلی استایرن معمولی :

 

در راستای تکمیل بسته محصولی، جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان و جلوگیری از خروج ارز، این مجموعه امکان تولید پلی استایرن معمولی با گریدهای مختلف و همچنین رنگ های مختلف را فراهم آورده است.

  • پلی استایرن مقاوم  (HIPS) :

 

پس از تکمیل و آغاز به کار مجموعه محب پلیمر، پروژه پلی استایرن مقاوم، به عنوان اولین و تنها تولید کننده خصوصی این محصول در دستور کار متخصصین و کارشناسان این شرکت قرار گرفت که به لطف پروردگار در سال 1394 تکمیل و آماده بهره برداری گردید.

  • پلی استایرن انبساطی (EPS) :

 

  • این شرکت در فاز بعدی خود قصد تولید EPS ( پلی‌استایرن‌انبساطی ) را دارد که هم‌اکنون در مرحله‌ی تحقیق و ساخت ”  Pilot Plant” قرار دارد.

  • SAN :

 

تیم تحقیق و توسعه این شرکت درحال‌بررسی امکان‌سنجی و‌چگونگی راه‌اندازی واحدمی باشد .